Pavojus ant pirštų galiukų. Helen Lipscombe

 • Pavojus ant pirštų galiukų. Helen Lipscombe

  Kaina 13.83 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • Knygoje „Pavojus ant pirštų galiukų“ aprašyta neeilinė istorija. Milės mama – garsi balerina. Mergaitė svajoja kada nors šokti taip, kaip ji. Milės laukia pats svarbiausias pasirodymas. Ji tikisi, kad mama didžiuosis matydama savo dukrą šokant. Deja, pasirodymas nenusiseka, o Milės mama pradingsta iš žiūrovų salės. Praėjus pusei metų, jos vis dar niekur nėra. Kas nutiko?

  Milė gauna netikėtą pakvietimą mokytis Gulbių namų baleto mokykloje. Tokio gero pasiūlymo negalima atsisakyti! Tačiau Milė netrukus supranta, kad tai toli gražu ne įprasta baleto mokykla. Joje slapta ugdomi ŠNIPAI! Galbūt nauji gebėjimai padės Milei išsiaiškinti mamos dingimo paslaptį?

  Baleto bateliai, slaptos užduotys ir pavojai šnipų mokykloje!

  Helen Lipscombe užaugo Velse ir nuo pat mažens mėgo rašyti. Vaikystėje vis kurdavo istorijas vietoj to, kad praktikuotųsi groti altu, o dabar neretai puola rašyti tada, kai iš tiesų reikėtų lyginti. Autorės šeimos nariams dažnai tenka dėvėti susilamdžiusius drabužius, tačiau jie labai didžiuojasi H. Lipscombe knygomis. Pirmąją nuotykių serijos vidutinio mokyklinio amžiaus skaitytojams knygą apie balerinų ir šnipų mokyklą puošia lietuvių dailininkės Maivydos piešiniai.

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 300, Formatas: 16x23 
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti