Pedingtonas. Michael Bond

 • Pedingtonas. Michael Bond

  Kaina 14.56 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Jau daugiau nei šešis dešimtmečius meškiuko Pedingtono nuotykiai džiugina vaikus visame pasaulyje.

  Tai klasika tapusi istorija apie meškiuką iš Gūdžiojo Peru, kuris atvyko į Pedingtono stotį Londone vien su lagaminu, pustuščiu marmelado stiklainiu ir kortele su užrašu „Prašome pasirūpinti šiuo meškiuku. Ačiū.“ Jį surado geraširdžiai Braunai ir pavadino Pedingtonu. Jie net nenumanė, kokį geraširdį, puikių manierų, bet nuolat į įvairiausius ir juokingiausius nuotykius įsiveliantį meškiuką nusprendė priimti gyventi į savo namus. Kiekviena diena su Pedingtonu tampa ypatinga!

  „Pedingtonas“:

      • turtina žodyną ir vaizduotę;

      • žaisminga, šilta ir juokinga istorija pralinksmins ir vaikus, ir suaugusiuosius;

      • skatina gerumą ir vaizduoja gražius šeimos santykius.

  Knyga „Pedingtonas“ skirta vaikams nuo 4 metų.

  „Meškiuko Pedingtono neįmanoma nepamilti. Geraširdis ir labai smalsus meškiukas visada pasiruošęs ne tik pasmaguriauti marmelado ar kitų skanėstų, bet ir atskubėti į pagalbą bei išbandyti ką nors nauja. Pedingtonas, be abejonės, yra vaikiško amžiaus personažas, pasižymintis vaikišku gerumu, atvirumu ir smalsumu. Viskas, prie ko tik prisiliečia Pedingtono letenėlė, virsta smagiu ir įsimintinu nuotykiu. Toks jau jis meškiukas – bėdos bėdelės jį tiesiog pačios susiranda, nors jis pats niekada jų neieško.

  Knygos apie meškiuką Pedingtoną ne tik juokingos ir smagios, bet ir išsiskiria itin šilta, jaukia atmosfera: Braunų šeimoje santykiai gražūs, čia gebama atleisti, priimti kitą tokį, koks jis yra, net kai meškiukas netyčia priverda daug košės...

  Michael Bond (1926–2017) – britų vaikų rašytojas, kurio personažas meškiukas Pedingtonas kūrėją išgarsino visame pasaulyje. Knygų serija apie šio nepaprasto meškiuko nuotykius yra tapusi vaikų literatūros klasika, pagal jas pastatytas ne vienas Holivudo filmas, sukurta žaislų ir suvenyrų, o Didžiojoje Britanijoje net išleista speciali moneta su meškiuko atvaizdu. Pirmoji serijos knyga „Meškiukas vardu Pedingtonas“ išleista 1958 m.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 40, Formatas: 26x27  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti