Protėvių šauksmas. Džekas Londonas

 • Protėvių šauksmas. Džekas Londonas

  Kaina 25.49 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • Bakas yra šaunus ir mylimas šuo – stiprus, darbštus, tvirto charakterio ir puikaus sudėjimo, tikras namų valdovas. Tačiau jam nelemta džiaugtis ramybe. Jis tampa kinkinių šunimi, privalančiu kasdien kovoti už savo vietą gaujoje. Bako laukia pilnas iššūkių, sunkumų ir netikėtų pergalių gyvenimas laukinėje gamtoje.

  „Protėvių šauksmas“ - tai įspūdingas pasakojimas apie atšiaurius Kanados ir Aliaskos sniegynus, tankius miškus, apledėjusius takus, negailestingą lazdos ir ilties įstatymą, laukinius instinktus, žūtbūtinę kovą dėl išlikimo, šuns ištikimybę, atsidavimą ir narsią, nepalaužiamą širdį.

  Kuo ši knyga naudinga:

  - Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

  - Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

  - Skaitant knygas lavėja vaizduotė, kūrybiškumas, inovatyvumas, gebėjimas rasti kūrybiškus sprendimus netikėtose situacijose, skatinamas pasitikėjimas savimi ir tikėjimas, kad viskas yra įmanoma

  - Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip sumaniai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo

  - Skaitant įtraukiančias, talentingai parašytas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

  Stiprus, gražus ir savimi pasitikintis šuo Bakas gyvena kaip valdovas savo namuose iki pat tos dienos, kai jį pagrobia, parduoda ir išveža į Kanados šiaurę. Gyvūnui tenka priprasti prie negailestingų sąlygų ir alinančio darbo, tačiau karštas šuns būdas ir tvirtas charakteris neleidžia pasiduoti. Kad išliktų kasdienėje kovoje už būvį, Bakui prireiks savyje atrasti šunų protėvių vilkų jėgos, nuožmumo ir išminties.

  Jackas Londonas (1876–1916) – vienas didžiųjų amerikiečių rašytojų, jo nuotykiniai kūriniai tapo literatūros klasika ir iki šiol noriai skaitomi vaikų, paauglių ir suaugusiųjų. Keturiolikos metęs mokyklą, būsimasis rašytojas dirbo sunkius darbus anglių kasyklose bei austrių laivuose, apkeliavo JAV, Kanadą bei vyko į Aliaską ieškoti aukso. Jam rūpėjo gamta ir laukinių bei naminių gyvūnų gerovė. Šios temos įkvėpė jį parašyti ne vieną knygą. Apysaka „Protėvių šauksmas“ – žymiausias Jacko Londono kūrinys, sulaukęs net keleto ekranizacijų. 

  Leidimo metai: 2022, Puslapių skaičius: 120, Formatas: 21x30 
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti