Proveržio patirtis. John F. Demartini

 • Proveržio patirtis. John F. Demartini

  Kaina 21.26 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
 • Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją. Šios knygos pagrindas – autoriaus dviejų dienų seminaro programa „Proveržio patirtis“ (Breakthrough ExperienceTM). Knyga papildyta visatos dėsniais, autobiografija, įkvepiančiais daugelio didžiųjų žmonių žodžiais, istorijomis apie paprastus žmones, kurie patyrė įspūdingų stulbinančių išgyvenimų.

  Mokslas, kuris pristatomas knygoje, yra pažangiausias, filosofija – įkvepianti ir skatinanti veikti drąsiai, o pasakojamos istorijos tikros. Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami pratimai padės išsiaiškinti giliai paslėptus įsitikinimus, kuriais grindžiamas jūsų gyvenimas, bei patirtis, o afirmacijos ir citatos leis atskleisti ir išnaudoti visą savo potencialą.

  Tolesniuose knygos puslapiuose sužinosite svajonių realizavimo formulę, atrasite širdies atvėrimo paslaptis, apie kurias nė nenutuokėte, išsiaiškinsite, kaip sustiprinti meilę ir geriau suprasti kiekvieną gyvenimo aspektą, o gilios įžvalgos padės sėkmingai užmegzti daugiau puikių jus tenkinančių santykių, atgauti savo prigimtines teises kaip tikram genijui, įveikti visas baimes ir iliuzijas, susijusias su mirties mitu, taip pat atrasti savo tikrąją gyvenimo misiją ir tikslą šioje Žemėje.

  Jūs patirsite tai, kas iki šiol tokia forma niekada nebuvo pateikta, skirtas laikas bei pastangos atsipirks tūkstanteriopai.

   Puslapių skaičius: 255,  Leidimo metai: 2020-10-08, Formatas: 21,5x15x2 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti