Kazimiera Kazijevaitė. Ruduo Žirgynėje

 • Kazimiera Kazijevaitė. Ruduo Žirgynėje

  Kaina 6.54 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Tyto alba
 • Kazimiera Kazijevaitė-Astratovienė – dirba mokytoja Valdorfo Žaliojoje mokykloje. „Ruduo Žirgynėje“ – trečioji Kazimieros knyga. Debiutinis romanas „Septynios kartos“ (2016) įvertintas Kazimiero Barėno literatūrine premija, o knyga „Mano sesė ir aš“ (2018) pelnė Vaikų literatūros premiją.

  Pagrindinės knygos veikėjos – seserys Goda ir Saulė. Goda – ketvirtokė, Saulė – pirmokė. Mokslo metų pradžioje mama paprašo Godos, kad ji eidama į mokyklą palydėtų ir Saulę. Bet Goda norėtų į mokyklą vaikščioti su savo drauge Milda, o dabar joms nuolat trukdo ta mažoji įkyrėlė... Kokia neteisybė! Negana to, Saulė užsigeidžia kartu jodinėti žirgais šalia mokyklos esančiame žirgų ūkyje. Tačiau tikrieji nuotykiai prasideda tuomet, kai mama su tėčiu išvyksta, o sesės lieka namie su seneliu Vladu. Pačiu nepaprasčiausiu seneliu pasaulyje, kuris daug metų buvo dingęs, o dabar staiga ėmė ir vėl atsirado. Ypatingas ruduo Žirgynėje prasideda!

  „Esu trijų vaikų mama ir mokytoja, tad knygos idėja gimė tarsi savaime – stebint vaikus, jų santykius, žaidimus, o ypač – tą didį džiaugsmą, kurį jiems teikia jodinėjimas žirgais, bendravimas ir rūpinimasis jais. Šiandien, kai vis daugiau laiko atima telefonai ir kompiuteriai, vaikų ir gyvūnų draugystė įgauna visai naują prasmę ir tampa itin svarbi.“ 

  Puslapių skaičius: 120, Leidimo metai: 2021-12-06,  Formatas: 24,6x17,3x1,4,   Svoris: 380g.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti