Šaltu krauju. Robertas Bryndza

 • Šaltu krauju. Robertas Bryndza

  Kaina 6.54 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Jotema
 • Kai į Temzės pakrantę išplaunamas upėje išmirkęs lagaminas sukapoto jauno vyro kūno dalimis, detektyvė Erika Foster patiria šoką. Kita vertus, juk tai nėra pirmas kartas, kai jau tenka susidurti su brutalia žmogžudyste...

  Prieš dvi panašiame lagamine rastas jaunos moters kūnas. Kas sieja šias dvi aukas? Erika su komanda imasi tyrimo ir netrunka suprasti, kad seka serijinio žudiko, kuris nesiruošia sustoti, pėdsakais.

  Tyrimui vos prasidėjus, pati Erika tampa žiauraus užpuolimo auka. Kol gydysis sužalojimus, ji priversta laiką leisti namuose, o tuo metu jos asmeninis gyvenimas byra į šipulius — regis, viskas prieš ją, bet Erikos nesustabdys niekas.

  Aukų daugėja, ir byla netikėtai tampa dar sudėtingesnė, kai pagrobiamos policijos komisaro Maršo, Erikos kolegos, dukrelės dvynės. Ar detektyvei Foster pavyko laiku išgelbėti dviejų nekaltų vaikų gyvybes? Laikui senkant, tenka susidurti su nemalonia tiesa — pasirodo, žudikas yra ne vienas.

  Nepaprastai įtraukiantis naujasis Roberto Bryndzos romanas užkabins nuo pirmos svetainės, neleis atsikvėpti ir pirmiausia plakti iki pat pribloškiančios kulminacijos.  

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 384, Formatas :22x15x3

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti