Sandra Brown. Pergudrauti žudiką

 • Sandra Brown. Pergudrauti žudiką

  Kaina 17.58 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Alma littera
 • Vienas vyras su daug tapatybių.
  Aštuonios be pėdsako dingusios moterys.
  Kita tikėtina auka – jo žmona.

  FTB agentą Dreksą Istoną į priekį stumia vienintelis tikslas – pergudrauti apgaviką, kuris kadaise buvo žinomas kaip Vestonas Grehamas. Per pastaruosius trisdešimt metų Vestonas prisidengė daugybe pavardžių, ne kartą keitė išvaizdą ir sugebėjo išvilioti iš aštuonių pasiturinčių moterų jų turtus prieš joms be pėdsako dingstant. Aukas sieja vienintelis dalykas: jų gyvenime atsiradęs naujas vyras taip pat pradingo, nepalikęs jokio įrodymo, kad apskritai egzistavo.
  Dreksas įsitikinęs, kad šios moterys buvo nužudytos ir kad tai padarė sociopatas, kurį jis pažįsta kaip Vestoną Grehamą. Tačiau kaskart Dreksui priartėjus Vestonas tampa kuo nors kitu ir vėl pradingsta. Dabar, pirmą kartą per ilgą jų katės ir pelės žaidimą, Dreksas pamato įtariamąjį savo akiratyje.

  Sandra Brown (Sandra Braun, g. 1948 m.)
  JAV rašytoja, detektyvinių trilerių autorė, yra parašiusi per 70 knygų. Jos išverstos į daugiau kaip 30 kalbų. Daugelis Sandros Brown romanų yra skaitomiausių knygų sąrašuose. Visi jos detektyvai verčia skaitytoją karštligiškai versti puslapį po puslapio iki pat kūrinio pabaigos. 

  Puslapių skaičius: 512, Leidimo metai: 2020-10-15, Formatas: 29,5x21,5x3,6,  Svoris: 590g.

 • Alternatyvios prekės

  12.67 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  13.86 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti