Prieš įkvepiant

 • Prieš įkvepiant

  Kaina 13.41 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Alma littera
 • Romanas, įkvėptas tikros istorijos.

  TRYS skirtingi žmonės, TRYS skirtingos istorijos, TRYS tarpusavyje neatsiejamai persipynę gyvenimai.

  Įdomus, įtraukiantis ir jaudinantis pasakojimas apie meilę, praradimus ir neišmatuojamą kiekvienos gyvybės svarbą.

  1899 m., Prancūzija. Į šaltus Senos upės vandenis įšoka jauna mergina. Jos kūno niekas taip ir neatpažįsta, bet pomirtinėje kaukėje įamžintas merginos grožis įkvepia daugybę menininkų ir tampa begalės istorijų šaltiniu.

  1959 m., Norvegija. Žaislų gamintojas išgyvena po baisios netekties, ir netrukus jis sukurs tai, kas išgelbės daugybę gyvybių.

  2017 m., Kanada. Jauna moteris nuo vaikystės serga sunkia liga, jai nuolat reikia kovoti, kad galėtų įkvėpti oro.

  Pasakojimas sklandžiai supina visas tris istorijas, atskirtas erdvės ir laiko, bet sujungtas subtilių ir nematomų saitų. Prieš skaitytojo akis pamažu skleidžiasi iš pirmo žvilgsnio neregimų gijų audinys.
  „Prieš įkvepiant“ – knyga apie tai, kaip kiekvieno žmogaus gyvenimą gali pakeisti atsitiktinis nepažįstamasis ir kaip mūsų pačių sprendimai gali nulemti iš pirmo žvilgsnio visiškai su mumis nesusijusių žmonių likimus.

  Romanas itin išmoningai supina išgalvotą istoriją su realybe: tiek Senoje nuskendusi mergina, tiek pagal jos atvaizdą sukurtas dirbtinio kvėpavimo manekenas – tikri, istoriniai faktai.

  „S. Leipciger rašo drąsiai, aštriai ir elegantiškai, bet kas daro šį romaną išskirtinį – tai autorės talentas parodyti, kaip toli vienas nuo kito ir skirtingais laikotarpiais gyvenantys žmonės gali įkvėpti ir praturtinti vienas kito gyvenimą.” – Rašytoja Claire Cameron

  „Ypatinga, tris šimtmečius ir gyvenimus supinanti oro bei vandens simfonija. Apie tai, kaip mes plaukiame pasroviui, skęstame ir vėl iškylame į paviršių, kad ir kokios būtų pačios nepalankiausios aplinkybės.“ – Istorikas ir rašytojas Francis Spufford .

  Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2021-02-18, Formatas: 21,3x14,3x2,8,  Svoris: 460g 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti