Saulės sala Sicilija. Dalia Smagurauskaitė

 • Saulės sala Sicilija. Dalia Smagurauskaitė

  Kaina 32.62 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Vaga
 • „Sicilija – tai ir rojus, ir chaosas kartu“, – teigia rašytoja ir keliautoja Dalia Smagurauskaitė, kurios kelionių istorijos „Saulės sala Sicilija“ atgimsta naujam gyvenimui.

  „Saulės sala Sicilija“ nėra tradicinis kelionių vadovas. Tai aistringas ir atidus žvilgsnis ne tik į nepaprastai turtingą salos istorinį ir kultūrinį paveldą, bet ir bandymas perprasti Sicilijos charakterį, atverti tautų ir kultūrų kryžkele tapusios salos paslaptis, pažinti svetingus jos žmones. Savo istorijas rašytojai patiki triukšmingi turgaus prekeiviai, vulkanologai, vyndariai, restauratoriai, buvę mafijos vadeivos ar net žavusis grafas Nicolo.

  Autorė kuria nepamirštamą salos mozaiką. Pradėjusi nuo odės gaivališkajai sostinei Palermui, ji plukdo per sicilietišką chaosą, veda arabišką salos praeitį menančiomis gatvelėmis, supažindina su antikiniu paveldu, kviečia kilti į didžiausią vis dar veikiantį Europos ugnikalnį Etną, o panorus ramybės – aplankyti mažuosius salos miestelius ir kaimelius.

  Keliaujant iš vienos vietovės į kitą, D. Smagurauskaitė pažindina su išskirtiniais sicilietiškos virtuvės skoniais ir gaminimo būdais. Naują leidimą papildė keliautojams praversiantys patarimai „Ko paragauti“ ir „Ką pamatyti“. 

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 328, Formatas: 14,5 x 21,5 x 2,5 cm, minkšti viršeliai 
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti