Septynios didžiosios emocijos. Liz Fosslien, Mollie West Duffy

 • Septynios didžiosios emocijos. Liz Fosslien, Mollie West Duffy

  Kaina 24.37 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Alma littera
 • Septynios didžiosios emocijos“ nėra eilinė savigalbos knyga. Tai sumanus, švelniai teisinga kryptimi vedantis vadovas, parašytas su didele empatija. Ši knyga padeda sunkiomis gyvenimo akimirkomis atrasti norą gyventi.“ Danielis H. Pinkas, bestselerių autorius

  Mes visi patiriame varginančių emocijų, tačiau greito gyvenimo sūkuryje dažnai nežinome, kaip kalbėti apie tai, ką išgyvename. Ir juo labiau nežinome, kaip su tuo mums patiems susitvarkyti. Bestselerio „Septynios didžiosios emocijos“ autorės Liz Fosslien ir Mollie West Duffy kviečia suprasti, kas iš tiesų vyksta mūsų galvose, kaip surasti gyvenime ramybę ir kaip pažvelgti į ateitį nauju kampu.

  Knygoje „Septynios didžiosios emocijos“ L. Fosslien ir M. Duffy savo asmenines istorijas supina su moksliniais paaiškinimais ir originaliomis iliustracijomis. Kiekviename skyriuje autorės nagrinėja po vieną nemalonų jausmą – pavyzdžiui, pavydą, perdegimą ar nerimą – ir pateikia strategijų bei patarimų, kaip šias nemalonias emocijas suvaldyti.

  Knygoje sužinosite:

  • kaip nutraukti įkyrių negatyvių minčių zvimbimą galvoje;

  • kaip atpažinti, kas slypi už jūsų pykčio, ir kaip tinkamai nukreipti šią emociją, kad ji jums pasitarnautų;

  • kodėl mus gali kankinti perfekcionizmo siekis ir kaip tinkamai suvokti savo savivertę;

  • kad būtina išmokti priimti visas emocijas, susitaikyti su patirtais sunkumais ir pažvelgti į ateitį nauju požiūriu.

  „Sujungusios užuojautą su ypatingomis, sąmojo nestokojančiomis iliustracijomis, Liz ir Mollie perduoda žinią, kurią privalome išgirsti šiais neramiais laikais: blogai jaustis nėra blogai.“ Calvinas Newportas, bestselerių autorius.  

   Leidimo metai : 2023, Puslapių skaičius: 256

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti