Septynios galimybės. Juozas Ruolia

 • Septynios galimybės. Juozas Ruolia

  Kaina 18.11
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Juozas Ruolia – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiaus kavalierius, nusipelnęs Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojas, oficialiai pripažintas fitoterapeutas, užsiimantis klinikine praktika onkologijos srityje.

  „Šioje knygoje su Jumis dalijuosi nuo vėžio saugančiais fitoterapiniais receptais, kuriuos sukūriau per 30 profesinės patirties metų.

  Nors vėžys klastinga liga, bet, patikėkit, tai dar nėra mirties nuosprendis. Rimtai ir laiku gydant pirmos bei antros stadijos vėžį, liga dažnai atsitraukia.

  Diagnozavus ligą visų pirma būtina pereiti visus tradicinius vėžio gydymo etapus. Gydymą žoliniais preparatais kaip papildomą būdą siūlau tik pabaigus tradicinį gydymą."

  Juozas Ruolia

  VERTA ATSIMINTI

  Kivis, avokadas, obuolys ir rauginti kopūstai – moters apsauga nuo krūties vėžio.

  Jūrų kopūstai – tai visa Mendelejevo lentelė.

  Selenas – tobuliausias pagalbininkas vėžinius genus paveldėjusiems žmonėms.

  Propolis – vienas stipriausių natūralių antibiotikų.

  „Knyga, sušildyta Juozo Ruolios meile fitoterapijai, remiasi autoriaus mokėjimu ir žinojimu. J. Ruolia šioje knygoje kalba apie kompleksinio gydymo programą nuo vėžio atkryčio, siūlo priemones, ne tik slopinančias auglio augimą, bet ir stiprinančias imunitetą, organizmo sistemų veiklą, gerinančias onkologinių ligonių gyvenimo kokybę.

  „Knyga turi tvirtą mokslinį pagrindą, ji grįsta autoriaus asmenine patirtimi ir pagarba tradicinei fitoterapijai, tačiau joje rasime ir kritinių pastabų, siūlančių atsargiai vertinti liaudies medicinos paveldą. Ji pravers ne tik gydytojams onkologams, bet ir plačiam skaitytojų ratui, kitaip sakant – žmonėms, norintiems gyventi sveikai, bandantiems išvengti nelemto vėžio ar jo atkryčio."

  Prof. habil. dr. Vytautas Budnikas 

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 208, Formatas: 14,3 x 21,3 x 1,8  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti