Šerloko Holmso ir Daktaro Džono H. Vatsono istorijos. Artūras Konanas Doilis

 • Šerloko Holmso ir Daktaro Džono H. Vatsono istorijos. Artūras Konanas Doilis

  Kaina 38.91 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Obuolys
 •  „Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos“ – unikali galimybė susipažinti su visais sero Artūro Konano Doilio detektyviniais romanais bei apysakomis. Tai kolekcinis, du tomus talpinantis leidimas su originaliomis Sidney Paget iliustracijomis.

  Keistų aplinkybių dėka gal ir galima nežinoti Artūro Konano Doilio vardo, tačiau apie seklį Šerloką Holmsą yra girdėję visi. Tai vienas populiariausių išgalvotų personažų pasaulyje. Įdomu tai, kad jam net rašomos biografijos. Tarsi realiam žmogui! Knygos veikėjas yra žymesnis už autorių ir pasakojama, kad Artūras Konanas Doilis pradėjo nekęsti savo veikėjo tiek, kad net numarino jį. Tačiau galiausiai neatlaikęs spaudimo, po kelių metų pertraukos, rašytojas vėl ėmė kurti istorijas apie genialųjį seklį.

  Užfiksuotas net Gineso rekordas! Šerlokas Holmsas čia įvardijamas kaip dažniausiai filmuose įkūnytas personažas. Ekranuose jis pasirodė daugiau nei du šimtus kartų. Seklį vaidino apie aštuoniasdešimt skirtingų aktorių.

  „Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos“ – visa istorijų rinktinė viename leidinyje. Čia rasime garsiausius romanus „Baskervilių šuo“, „Kraujo spalvos etiudas“, „Keturių ženklas“ bei „Baimės slėnis“. Taip pat knygoje surinkta daugiau nei penkiasdešimt trumpesnių istorijų.

  Šerloko Holmso ir daktaro Vatsono nuotykiai patiks visiems klasikinių detektyvų gerbėjams. Senovinė britiška aplinka, džentelmenų laikai, lėtas siužetas, geras humoro jausmas – tai kuria ypatingą šių istorijų aurą. Šerloko Holmso narpliojamos bylos vis dar pajėgios konkuruoti su moderniais detektyvais, kuriuose dominuoja greitis ir žiaurios scenos. 

  Leidimo metai: 2020, Puslapių skaičius: 1168, Formatas: 17x24  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti