Stalo žaidimas Mikado

 • Stalo žaidimas Mikado

  Kaina 14.04 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Nuotaikingas stalo žaidimas Step Puzzle MIKADO.

  Stalo žaidimas vyresniems kaip 4 metų vaikams ir visai šeimai.

  Klasikinis žaidimas. Surinkite kuo daugiau pagaliukų, traukdami juos iš ryšulio taip, kad jis nesubyrėtų. Paprastos taisyklės dvims žaidimo variantams. Visos dalys medinės. Žaidimas lavina dėmesį, smulkiąją motoriką, gebėjimą pažinti palvas, o taip pat leidžia labai smagiai praleisti laiką. Jį galima žaisti namie ir išvykoje – reikia tik lygaus horizontalaus paviršiaus.

  Žaidėjų skaičius: 2–4

  Tikėtina žaidimo trukmė: 10–15 min

  Žaidimo tikslas – neleisti „sugriūti“ palapinei iš lazdelių ir nukristi žiedui.

  Pasiruošimas žaidimui. Sukišti visas lazdeles į žiedą – gausis savotiška „palapinė“. Ją reikia pastatyti ant lygaus paviršiaus, kad tvirtai stovėtų.

  Žaidimo eiga. Pradeda jauniausias žaidėjas. Žaidėjai paeiliui meta kauliuką vieną kartą ir traukia po vieną lazdelę iš „palapinės“ pagal iškritusią kauliuko briaunos spalvą. Lazdeles reikia traukti kuo atsargiau, kad nesugriūtų „palapinė“ ir nenukristų medinis žiedas. Po to eina iš dešinės sėdintis kitas žaidėjas. Jei iškritusiai kauliuko spalvai nebėra atitinkamos spalvos lazdelės, ėjimą perima kitas žaidėjas. Žaidimas baigiamas, kai „palapinė“ iš lazdelių sugriūva. Žaidėjai skaičiuoja, kiek kas turi lazdelių. Laimi žaidėjas, surinkęs daugiausiai lazdelių.

  Žaidimo sudėtis: 36 įvairiaspalvės medinės lazdelės, 1 medinis žiedas, 1 kauliukas, 1 žaidimo taisyklės. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti