Stebuklingas norų krėslas. Enid Blyton

 • Stebuklingas norų krėslas. Enid Blyton

  Kaina 7.98
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • "Pirma „Stebuklingo norų krėslo“ serijos dalis

  Skaitytojams nuo 7 metų

  Kai Molė su Piteriu išsiruošė ieškoti gimtadienio dovanos mamai, nė nenutuokė, kokie nepaprasti nuotykiai jų laukia. Užsukę į senienų krautuvėlę jie atsitiktinai aptinka stebuklingą norų krėslą, galintį nugabenti ten, kur tik užsinorėsi... arba kur sumanys pats krėslas!

  Atsisėdę į krėslą vaikai su nauju draugu elfu Žvanguliu leidžiasi į nepaprastus ir nutrūktgalviškus nuotykius magiškose šalyse, sutinka milžinų, raganų, burtininkų ir kitų fantastinių būtybių.

  Prisijunk prie jų nuotykių ir tu!

  „Stebuklingas norų krėslas“:

  • lavina vaizduotę ir kūrybingumą;

  • nesudėtingai parašyta, suskirstyta į neilgus skyrius ir nuotykių kupina knyga puikiai tiks vaikams, pradedantiems savarankiškai skaityti ilgesnius kūrinius;

  • skatina vaikus būti drąsius, draugiškus, gerus ir pasitikėti savimi.

   

  Enid Blyton (1897–1968) – labai populiari anglų vaikų rašytoja, kurios laikui nepavaldžios istorijos su malonumu skaitomos iki šių dienų kone visame pasaulyje. Jos knygos išverstos į 90 kalbų! E. Blyton parašė tokias knygas kaip „Šauniojo penketuko nuotykiai“, „Stebuklingas Tolumų medis“ ir kt. Rašytojos knygos žadina fantaziją ir pasakoja apie nepamirštamus nuotykius, kokius norėtų patirti bene visi vaikai. „Stebuklingas norų krėslas“ pirmą kartą išleistas dar 1937 metais ir iki šiol sulaukia vis naujų leidimų!  

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius:  176 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti