Stebuklų kursas lengviau. Alan Cohen

 • Stebuklų kursas lengviau. Alan Cohen

  Kaina 14.22 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Mijalba
 • Stebuklų kursas yra savarankiškoms studijoms skirta dvasinės minties sistema, kuri moko rasti kelią į meilę ir atleidimą. Ji jau pavergė milijonų žmonių protus ir širdis ir atnešė jiems vidinę ramybę, kuri pakeitė baimę ir skausmą.

  „Stebuklų kursas lengviau“ padeda aiškiau suprasti Stebuklų kurso (pirminio šaltinio) tekstus ir taikyti praktiškai, o, svarbiausia, padeda pasiekti realių rezultatų gyvenime ir patirti gydomąjį Kurso poveikį. Ši knyga yra unikalus vadovas, skirtas tiek seniai studijuojantiems Kursą, tiek pradedantiesiems, kurie nori susipažinti su pagrindinėmis Kurso mintimis.

  Alanas Koenas daugiau nei 30 metų studijuoja Stebuklų kursą ir moko kitus. Alanas taip pat yra bestselerių serijos „Atgaiva sielai“ (Chicken Soup for the Soul) bendraautoris, o jo kasmėnesinė skiltis „Iš širdies“ publikuojama daugelio pasaulio šalių žurnaluose. Jis sako kalbas ir skaito pranešimus seminaruose apie asmeninį augimą, holistinę sveikatą, žmonių tarpusavio santykius ir kitomis įkvepiančiomis temomis. 

   Puslapių skaičius: 240, Leidimo metai: 2023-02-08, Formatas: 21x14,5x2 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti