Sue Morter. Energijos kodai

 • Sue Morter. Energijos kodai

  Kaina 18.80
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Sue Morter, remdamasi ilgamete darbo chiropraktikos klinikoje patirtimi ir Rytų kraštų medicinos žiniomis, sukūrė energinio gydymo sistemą, pavadintą Energijos kodais. Pasak autorės, Energijos kodai, kuriuos pagal instrukcijas galime praktikuoti savarankiškai, padeda ne tik išsigydyti tradicinei medicinai neįveikiamas ligas bei būkles, bet ir susikurti tokį gyvenimą, kokiam patys save
  „užprogramavome“ prieš atkeliaudami į šį pasaulį, ir kuris mus veda fizinio tobulėjimo ir dvasinio augimo keliu. Energijos kodų aprašymus autorė papildo pasakojimais apie savo patirtį bei sukrečiančiomis pacientų, kuriems pavyko išsigydyti kūną ir sielą, istorijomis.

  Dr. Sue Morter, energinės medicinos magistrė ir kvantinio lauko vizionierė, daugybę metų dirbusi chiropraktikos klinikoje, remdamasi savo žiniomis bei patirtimi sukūrė septynių pakopų Energijos kodų sistemą, padedančią pažadinti dvasią, išgydyti kūną ir gyventi kokybišką gyvenimą. Šioje knygoje autorė pateikia ne tik instrukcijas, kaip praktikuoti Energijos kodus, bet ir pasakoja apie savo patirtis, paskatinusias ją eiti kūno ir dvasios tobulėjimo keliu. Be to, ji pasakoja sukrečiančias savo pacientų išgijimo ir išsilaisvinimo iš daugybę metų slėgusių negandų istorijas. Dr. Sue Morter moko pažvelgti į slapčiausias pasąmonės gelmes, surasti ir pašalinti fizinių bei dvasinių kančių priežastis ir gyventi laimingą gyvenimą.

  Aukščiausias autorės siekis ir gyvenimo tikslas yra pažadinti žmonijoje glūdintį dieviškumą. Šiuo tikslu ji rengia jogos, meditacijos ir savigydos išvažiuojamuosius mokymus Meksikoje, Balyje, Peru, Egipte, Indijoje, Airijoje, Velykų saloje ir įvairiuose Jungtinių Amerikos Valstijų miestuose. 

   Puslapių skaičius: 304, Leidimo metai: 2021-01-04, Formatas: 24x17,5x2,5, Svoris: 650g.

 • Alternatyvios prekės

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti