Arden Moore. Šunys. Vadovas vaikams

 • Arden Moore. Šunys. Vadovas vaikams

  Kaina 11.55 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Briedis
 •  „Šunys. Vadovas vaikams“ padės vaikams perprasti pagrindines šunų priežiūros bei dresavimo taisykles ir smagiai, kūrybingai ugdyti geras šunelio manieras. Sužinoję, kaip tinkamai pasiruošti šuns atvykimui į namus ir rūpintis augintinio sveikata, vaikai gaus puikių patarimų, kaip šifruoti šunų kūno kalbą, ir gebės keturkojį išmokyti kelių paprastų triukų.
  Knygos paraštėse laukia maloni staigmena: saugaus augintinių laikymo specialistė Kona atskleis keletą tik šuneliams žinomų šuniškų paslapčių bei įdomybių. Be patarimų, pamokymų, naudingos informacijos, spalvingų nuotraukų ir iliustracijų, šioje knygoje vaikai ras keletą būdų, kaip lengvai savo rankomis padaryti šuniukui guolį, šunišką skanėstą ar žaisliukų, perskaitys daugybę puikių patarimų, kaip išlikti aktyviems ir mankštinti savo šunis, kokius žaidimus su jais žaisti, kaip elgtis žygyje, prie baseino ir, negana to, kaip šunims surengti vakarėlį ir patiems iškepti šuniškų skanėstų!
  Ši smagi bei informatyvi knygelė išmokys jaunuosius šunelių šeimininkus paversti šuns priežiūrą maloniu užsiėmimu visai šeimai – šunims, vaikas ir jų tėvams!
  Garsioji gyvūnų ekspertė Arden Moore į šios knygos puslapius sudėjo ilgametę darbo šioje srityje patirtį, išmintį, kuria dalijosi radijuje, televizijoje ir per paskaitas. Nesvarbu, ar jūsų šuo – visiškai naujas namų gyventojas, ar jau seniai tapęs visaverčiu jos nariu, ši knyga yra puiki priemonė padėti vaikams išmokti atsakomybės linksminantis kartu su keturkoju draugu.

  Arden Moore yra dvidešimties knygų apie šunis ir kates autorė, tarp kurių – ir Lietuvoje jau išleista puiki jos knyga „Katės. Vadovas vaikams“. 

  Puslapių skaičius: 144, Leidimo metai: 2021-12-21, Formatas: 23,5x18x1,5,  Svoris: 200g. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti