Tolimi krantai. Kristin Hannah

 • Tolimi krantai. Kristin Hannah

  Kaina 13.90 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Jotema
 • New York Times bestseleryje „Tolimi krantai“ Kristin Hannah parodo trapius pereinamąjį laikotarpį išgyvenančios šeimos ryšius - du žmonės nusprendžia peržengti įprasto gyvenimo ribas ir siekia tolimuose krantuose slypinčios svajonės.

  Elizabetė ir Džeksonas Šoras susituokė jauni, užaugino dvi dukras, kurdami bendrą ateitį atlaikė jaunystės audras. Žvelgiant iš šalies, jų gyvenimas atrodo gražus kaip paveiksliukas, bet kai mergaitės išvyksta iš namų, Džekas ir Elizabetė tyliai ima tolti vienas nuo kito. Džekui priėmus nuostabų naujo darbo pasiūlymą, Elizabetė atsisako savo norų ir nutaria keliauti paskui vyrą.

  Jos gyvenimą aukštyn kojomis apverčia tėvo mirtis. Sielvartaudama, pasijutusi labai vieniša, moteris grįžta į nuošalų namelį prie vandenyno, kur permąsto savo ir tėvų gyvenimo nuotrupas. Nusivylusi ji priima bauginantį sprendimą rizikuoti viskuo ir siekti antros progos tapti tokia, kokia nori būti.

  Sklidinas emocijų, atskleidžiantis paprastą kasdienių stebuklų džiaugsmą, romanas „Tolimi krantai“ primena apie brangiausias gyvenimo dovanas — bičiulius ir šeimą, vaikus ir mylimuosius, stiprybę bandant keistis ir drąsą atleisti; ir visa tai kuo sklandžiausiai perteikia lengva Kristin Hannah plunksna.

  Kristin Hannah su vyru ir sūnumi gyvena Vašingtone ir Havajuose. Rašytoja gimė 1960 m. Kalifornijoje, bet dar vaikystėje persikėlė į Vašingtoną. Studijavo teisę, kelerius metus dirbo teisininke, bet galiausiai nusprendė atsidėti rašymui. K. Hannah yra parašiusi jau per dvi dešimtis romanų — istorijas apie moterų bičiulystę, motinystę, nesutarimus šeimoje.

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 352, Formatas: 14x21  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti