Tomo Sojerio nuotykiai. Mark Twain

 • Tomo Sojerio nuotykiai. Mark Twain

  Kaina 13.51 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • Tai jau ne vieną šimtmetį vaikų literatūroje skaičiuojanti klasika, kuri išgarsino žymųjį rašytoją Samuelį Lenghorną – geriau žinomą Marko Tveno slapyvardžiu.

  Ši istorija pasakoja apie linksmą dvylikametį berniuką Tomą bei jo draugus, kurie kuria nepaliaujamas eibes, linksminasi ir erzina pavyzdinguosius. Tomas Sojeris - našlaitis, gyvenantis su savo teta Pole ir pusbroliu Sidu Sent Peterburgo miestelyje Misūryje. Šis miestas sukurtas pagal Hanibalo miestelį Misūryje, kur iš pradžių gyveno Markas Tvenas, maždaug 1840-aisiais.

  Visgi vieną dieną Tomas ir jo draugai susiduria su itin rimtu iššūkiu bei tampa miestelyje įvykusios žmogžudystės liudininkais. Kaip pasielgs berniukai? Ar pamatę, kad už nusikaltimą teisiamas nekaltas žmogus, jie prabils? O gal laikysis susitarimo ir niekam neprasitars apie regėtą įvykį? Knygos „Tomo Sojerio nuotykiai“ siužetas bus įdomus ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems.

  Ši knyga – tai humoro ir nutrūktgalviškumo kupina odė vaikams, pasakojimas apie tikrą, iššūkių nebijančią draugystę, nepaliaujamą nuotykių troškimą bei teisingumą. Pirmąkart istorija pasirodė 1876 metais ir kaipmat tapo žinomiausiu M. Tveno kūriniu.
   

  Leidimo metai: 2017, Puslapių skaičius: 256

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti