Tyrėjų komanda. Nuotykiai prasideda! Bjorn Berenz, Christoph Dittert

 • Tyrėjų komanda. Nuotykiai prasideda! Bjorn Berenz, Christoph Dittert

  Kaina 13.23 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
 • Labas, tyrėjau,

  išduosiu tau paslaptį: prieš šešis mėnesius dingo mano tėvas. Kažkur Himalajuose! Bet prieš dingdamas išsiuntė man ekspedicijos dienoraštį. Jame gausu mįslių ir paslėptų užuominų. Tik jas įminęs, drauge su Lijasu, Modžiu ir Kuke pasieksi kitą etapą. Tavęs laukia įdomūs nuotykiai! Bet būk atsargus: keistas berniukas Tašis persekios jūsų komandą kaip šešėlis...

  Knyga rekomenduojama skaitytojams nuo 8 metų.

  Björnas Berenzas yra parašęs kelis romanus suaugusiesiems. Vokiečių leidykla „Arena-Verlag“ išleido jo pirmąją seriją vaikams „Bylos Aaaa...!“ Su žmona ir dviem dukromis gyvena Vulkaneifelio regione ir vieną dieną tikisi sutikti legendinę tautą, kuri paskelbtų jį savo vadu.

  Christophas Dittertas beveik dvidešimt metų rašo tokias knygas, kurias pats mielai skaitytų – knygas vaikams, taip pat istorijas apie visatą ir fantastinius romanus suaugusiesiems. Dažnai keliauja ir skaito paskaitas, sulaukia klausimų apie savo knygas. Su žmona ir trimis vaikais gyvena prie Kaizerslauterno.

  Philippas Achas studijavo iliustravimą ir dizainą Miunsterio taikomųjų mokslų universitete ir Hamburgo taikomųjų mokslų universitete. Dėl aistros žaismingiems dalykams jis daugiausia kuria ir iliustruoja stalo ir kortų žaidimus.

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 160, Formatas: 14x21  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti