Vėjo šešėlis. Carlos Ruiz Zafon

 • Vėjo šešėlis. Carlos Ruiz Zafon

  Kaina 23.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Obuolys
 • Ispanų autoriaus Carlos Ruiz Zafón romanas „Vėjo šešėlis. Pamirštų knygų kapinės“ tapo literatūros sensacija. 2001-ais metais pirmą kartą išleistas mistinis pasakojimas apie pokario Barseloną, knygas, rašytojus, netektis ir uždraustą meilę, užbūrė skaitytojus savo klampia atmosfera, įtemptu siužetu ir pačiais keisčiausiais veikėjų portretais.

  Dešimties metų Danielis, netekęs mamos, vieną rytą supranta, kad jos veidas blėsta iš atminties. Jo tėvas, norėdamas sumažinti vaiko skausmą, atskleidžia paslaptį apie slaptą biblioteką, kurioje saugomos pamirštos knygos. Tėtis siūlo pasiimti vieną knygą. Berniukas išsirenka romaną „Vėjo šešėlis“, kurį parašė nežinomas rašytojas Žiuljenas Karaksas. Šis kūrinys ne tik sužadina meilę literatūrai, bet ir amžiams supina knygos ir Danieliaus likimą.

  Danielis susižavi knyga. Pasiryžęs rasti daugiau kūrinių jis pradeda domėtis paslaptinga autoriaus asmenybe. Tačiau Žiuljeno Karakso likimas kelia vis daugiau klausimų. Kodėl talentingas rašytojas mirė skurde ir kodėl kažkas ieško ir degina visas jo knygas? Atrodo, „Vėjo šešėlis“ yra vienintelis likęs egzempliorius, įrodantis, kad autorius egzistavo, o Danieliui teks saugoti ne tik jį, bet ir savo gyvybę.

  Carlos Ruiz Zafón talentingai kuria baugią atmosferą ir paslapčių kupiną istoriją, kurioje netrūks žmogžudysčių, beprotybės ir aistros. Skaitytojai vedžiojami po senų knygų parduotuvėles, paslaptingą biblioteką ir daugybę užkaborių turinčias miesto gatveles.

  „Vėjo šešėlis. Pamirštų knygų kapinės“ turi detektyvo elementų, tik sprendžiami čia ne nusikaltimai, o iš užmaršties prikeliami sudėtingi žmonių likimai. Knyga persmelkta šiluma, meile knygoms, pagarba rašytojams, o kartais neviltimi ir baime. 

  Leidimo metai: 2021, Puslapių skaičius: 512, Formatas: 15x22  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti