Kalbėjimo(si) erčios

 • Kalbėjimo(si) erčios

  Kaina 3.27 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Tyto alba
 • Skaityk, kad neprarastum gyvenimo skonio.
  Vis pasitikrink.
  Rašyk, jei turi iš ko.

  Teksteliai, fragmentai, mažosios esė persmelkia mane – iš pradžių kaip gyvenimas sau, o paskui ir kaip noras pasidalyti su kitais. Juk jei kalbu, tai ir kalbuosi. Jei ir vos girdimai. Vis sukasi mintyse toks kasdienis sakinukas: „Ką tu sau galvoji.“ Ne klausimas. Ne visai ir priekaištas. Kas tas sau? Įvardis, ne įvardis, dalelytė, ne dalelytė? Tai ir tai. Bet ir dar kažkas. Redaktoriai taiso mano galvoti, geriau – manyti. Sutinku. Bet juk ir toliau galvosiu, galvosiu, kad toje frazėje, jei tik ir kaip liekana, kaip nuojauta glūdi galvojimas sau, savyje – lyg koks nuolatinis, nepertraukiamas minties darbas.
  Prie susikaupusių užrašų, įrašų grįžau 2020 metų spalį – gilėjantis ruduo, intensyvėjanti pandemija, karantinas – gal ir ilgam. Lyg leidausi gilyn – ir į ankstesnius mąstymus. Dirbk ir būsi saugesnė. Dirbk, ką gali, pajėgi.
  „Tyto alba“ yra išleidusi tris panašaus pobūdžio knygas: „Laisvojo mąstymo properšos“ (2012), „Lašas poezijos“ (2013), „Už brūkšnio“ (2015). „Kalbėjimo(si) erčios“ – ketvirta. Savotiška tetralogija.

   Puslapių skaičius: 272, Leidimo metai: 2021-02-12, Formatas: 21,5x14,5x2,3, Svoris: 370g.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti