Žaidimas Raidžių traukinukas

 • Žaidimas Raidžių traukinukas

  Kaina 5.60
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Abino
 • Kiek raidžių yra lietuvių kalbos abėcėlėje? Kokia tvarka jos išsirikiavusios? O iš kelių raidžių neprasideda jokie žodžiai? Atsakymus į šiuos klausimus atrasite žaisdami šį smagų žaidimą.

  Dėžutėje yra 30 kortelių. Vienoje pavaizduotas garvežys, likusiose – vagonai su raidėmis ir daiktų, kurių pavadinimai prasideda tomis raidėmis, paveikslėliais.

  Kaip žaisti?

  Dėlionė. Patiems mažiausiems tai gali būti paprasta dėlionė. Vaikui dėliojant traukinuką, aptarkite raides, paveikslėlius. Paaiškinkite, kodėl toks paveikslėlis yra šalia raidės, paklauskite, kas dar tiktų šioje kortelėje.

  Traukinukas. Žaidžiama domino principu, pradedama nuo garvežio, o toliau kortelės dedamos abėcėlės tvarka nuo A iki Ž. Iš pradžių raidžių kortelės užverčiamos ir sumaišomos, kiekvienas žaidėjas traukia po 5 korteles. Žaidimą pradeda jauniausias žaidėjas. Jis prie garvežio turi pridėti kortelę su raide A. Jei žaidėjas reikiamos kortelės neturi, jis paima vieną iš užverstųjų. Jei ir paimtoji netinka, žaidėjas baigia ėjimą, toliau žaidžia kitas žaidėjas. Žaidžiama iš eilės, ratu. Padėjus prie garvežio kortelę su raide A, prie šios reikia pridėti kortelę su raide B, ir t. t. Jei žaidėjas turi keletą abėcėlėje iš eilės einančių raidžių, jis visas jas padeda vieno ėjimo metu. Žaidimą laimi tas, kuris pirmasis padeda paskutinę turimą kortelę.

  Ilgiausias žodis. Žaidžiama raundais. Visos kortelės užverčiamos, sumaišomos ir žaidėjų pasidalinamos po lygiai. Užduotis – iš gautose kortelėse pavaizduotų raidžių sudėti kuo ilgesnį žodį. Taškų (žodyje esančių raidžių) skaičius užsirašomas. Žaidimą laimi žaidėjas, po 5 raundų surinkęs daugiausiai taškų.

  Rekomenduojamas žaidėjų amžius: 4+

  Žaidėjų skaičius: 1+ 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti