Žaidimas "Užkoduotas bokštas"

 • Žaidimas "Užkoduotas bokštas"

  Kaina 13.44 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Edgard
 • Laimėk užkoduotą lobį!

  Tai komandinis stalo žaidimas. Suvienykite jėgas, sukurkite teisingas veiksmų sekas ir padėkite burtininkui rasti kelią prie paslėpto lobio. Pergudraukite nerimstančius vaiduoklius, pasinaudodami magiškomis durimis ir nuolat besikeičiančiomis menėmis. Kiekvienas ėjimas – tai nuotykis, kuris priartina prie pergalės!

  Tai yra komandinis žaidimas, kuriame kiekvienas žaidėjas gali daryti įtaką burtininko ėjimams. Žaidėjai spręs, kuriuo keliu eis burtininkas, kad surinktų jiems kuo daugiau lobių. Surinkti lobiai priklauso bendrai visai žaidėjų komandai. Žaidžiant šį žaidimą lavėja kodavimo įgūdžiai, loginis mąstymas, kūrybiškumas, koncentracija.

  Rinkinį sudaro:

  6 menių lentelės,
  24 veiksmo kortos,
  2 stogo lentelės,
  2 pamatų lentelės,
  4 durų kortelės,
  2 vaiduoklių kortelės,
  6 lobių kortelės,
  medinė burtininko figūrėlė,
  žaidimo taisyklių knygelė.
  Žengiate į užkoduotą bokštą, kuriame paslėptas lobis. Žaidėjų užduotis – rasti kuo daugiau magiškų daiktų. Jų gausite kartu kurdami kodą burtininko keliui, taip pat išmaniai naudodamiesi magiškomis durimis ir keisdami bokšto menių išdėstymą. Stebėkite vaiduoklius, kad jie nesutrukdytų siekti tikslo.

  Burtininko kelią žaidėjai kuria naudodamiesi veiksmo kortomis. Jose pavaizduotos tiesios rodyklės parodo, kuria kryptimi eis burtininkas. Žaidimas baigiasi, kai burtininkas pasiima paskutinį žaidimo lauke esantį lobį, kai burtininkas įžengia į laukelį su vaiduokliu arba kai atėjus ėjimui kuris nors žaidėjas nebeturi nei vienos veiksmo kortos. Baigus žaidimą, suskaičiuojami surinkti lobiai (visi surinkti lobiai bendrai priklauso visiems žaidėjams). Jei surinkote 6 lobius – puiku! Tai geriausias rezultatas. Jūsų sumanumo dėka burtininkui pavyko pergudrauti vaiduoklius ir sėkmingai atlikti užduotį. Jei surinkote 4 arba 5 lobius – gerai! Nors ir nepavyko surinkti visų brangenybių, bet juk buvo gera patirti tiek daug smagių nuotykių! Jei surinkote 3 lobius ar mažiau – imkitės kitos strategijos! Galbūt kitą kartą pavyks pergudrauti vaiduoklius ir labiau praturtėti.Jaunesnio amžiaus žaidėjai gali žaisti pagal supaprastintas taisykles, nurodytas žaidimo taisyklių knygelėje.

  Rekomenduojamas žaidėjų amžius: 5+

  Žaidėjų skaičius: 1–4 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti