Žirafos širdis labai didelė. Sofia Chanfreau, Amanda Chanfreau

 • Žirafos širdis labai didelė. Sofia Chanfreau, Amanda Chanfreau

  Kaina 14.77 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Dešimtmetė Vega kartu su tėčiu gyvena Žirafos saloje. Gali atrodyti, kad gyvenimas čia labai paprastas, tačiau laki mergaitės vaizduotė pasaulį paverčia kupinu nuotykių, fantastiškų būtybių ir įvairiausių įdomybių: štai asfaltbebris Šypsnis, o čia perėjos zebras Zacharijas. Bet rūpestingąjį tėtį neramina dukters įsivaizduojami draugai...

  Užtat Vegos senelis kur kas supratingesnis. Jis pasakoja jai salos pasakas bei legendas ir nepriekaištauja dėl įsivaizduojamų draugų. Senelis moka atsakyti į kone visus anūkės klausimus, tik, kaip ir tėtis, labai nenoriai kalba apie jos mamą, kurios mergaitė visai neprisimena.

  Bet kai tėtis pradeda susitikinėti su nelabai malonia moterimi, Vega netikėtai įgyja susirašinėjimo draugę. Tada nutaria leistis į nuotykį ir sužinoti kuo daugiau apie savo mamą.

  „Žirafos širdis labai didelė“– magiškas ir kartu labai tikroviškas pasakojimas apie ilgesį, apie norą būti matomai ir mylimai tokiai, kokia esi.

  „Žirafos širdis labai didelė“:

      • vaikams nuo 9 metų;

      • meniškai vertinga, lavina literatūrinį skonį;

      • 2022 m. laimėjo svarbiausią Suomijos vaikų ir jaunimo literatūros apdovanojimą ir buvo nominuota Runenbergo jaunimo literatūros premijai;

      • tekstas poetiškas, įtraukus, užburia švelnumu ir priverčia šyptelėti;

      • visi skyriai pradedami įdomybėmis apie įvairius gyvūnus;

      • tinkama ne tik vyresniems vaikams, bet ir garsiai skaityti balsu mažiesiems.

  „Žirafos širdis labai didelė“ – bendras seserų debiutinis kūrinys. Sofia Chanfreau (g. 1986) ir Amanda Chanfreau (g. 1983) gimė Helsinkyje, Suomijoje, šiuo metu gyvena Švedijoje. Sofia rašo, o Amanda iliustruoja. Pirmoji jų knyga pastebėta ir skaitytojų, ir vaikų literatūros specialistų –2022 m. ji laimėjo svarbiausią Suomijos vaikų ir jaunimo literatūros apdovanojimą, o kitų šalių leidėjai suskubo įsigyti teises versti šią knygą. Ji jau verčiama į daugiau nei 10 kalbų.


  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 192 , Formatas: 17x24  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti