Pascal Egman. Žiurkių karalius

 • Pascal Egman. Žiurkių karalius

  Kaina 19.42 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Balto
 • Netrukus man bus trisdešimt. Gražiausi metai tuojau liks praeityje, o aš dar niekada nebuvau suartėjęs su moterimi – neturėjau nei nuolatinių santykių, nei vienos nakties nuotykių.

  Jos manęs nenori.

  Ir velniškai aiškiai tai parodo.

  Savo bute šiaurės Stokholme randama nužudyta jauna moteris. Įtarimai krinta savaitgaliui iš kalėjimo paleistam buvusiam jos partneriui ir vaiko tėvui. Atrodo, kad inspektorės Vanesos Frank laukia paprasta byla.

  Vis dėlto apklaususi pagrindinį įtariamąjį pareigūnė jaučia, jog kaltas ne jis. Tačiau kas dar galėtų taip nekęsti aukos, kad suduotų daugiau nei dvidešimt smūgių peiliu?

  Tyrimas veda per aukščiausius visuomenės sluoksnius ir jos užribius, nuo seksualinių nusikaltimų iki naujų žmogžudysčių, nuo eilinių nusikaltėlių iki organizuoto moterų nekentėjų tinklo. Kodėl jie taip niekina moteris ir nori jas nubausti?

  Buvęs žurnalistas Pascalis Engmanas – vienas ryškiausių jaunosios kartos švedų trilerių rašytojų, sparčiai populiarėjantis visame pasaulyje. Serijos apie Vanesą Frank romanai, tarp jų – ir „Žiurkių karalius“, išversti į 17 kalbų. 

  Puslapių skaičius: 400, Leidimo metai: 2021-08-02,  Formatas: 21,5x14,5x3,1,  Svoris: 600g.  

 • Alternatyvios prekės

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti