Exit. Slapta laboratorija

 • Exit. Slapta laboratorija

  Kaina 18.17 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Brain games
 • „Slapta laboratorija“ – tai populiariausių ir geriausiai parduodamų pabėgimo kambarių žaidimų serijos dalis. „Slaptos laboratorijos“ žaidėjai dirba komandoje, naudoja kūrybiškumą ir dedukcijos galias, kad išsiaiškintų kodus, išspręstų galvosūkius, rinktų objektus ir po truputį užsitarnautų savo laisvę.

  Sudėtingumo lygis: 3,5/5.


  ● Pasaulinio hito, žaidimų serijos „EXIT: the Game“, dalis;

  ● Visa pabėgimo kambario patirtis vienoje dėžutėje;

  ● Sunkus iššūkis įgudusiems žaidėjams ir galvosūkių sprendėjams;

  ● Tikroviška situacija, į kurią lengvai įsijaus kiekvienas.


  Medicininiam tyrimui užsiregistravę žaidėjai atvyksta į laboratoriją, tačiau, nors ir atkeliavo sutartu laiku, laboratorijoje daugiau nieko nėra. Staiga jie supranta, kad kažkas čia ne taip – iš vieno mėgintuvėlio ima sunktis garai, ir visi pacientai netenka sąmonės. Pabudę žaidėjai suvokia, kad durys užrakintos, o jokio kito išėjimo nėra. Panašu, kad tik užrašų knygelė ir mįslingas besisukantis kodų rinkiklis gali suteikti kokių nors užuominų, kaip pabėgti iš šios laboratorijos...

  Kiekvieną „EXIT“ žaidimą jūsų komanda pradeda užrakinta įsivaizduojamame kambaryje arba įkalinta kokioje kitoje vietoje. Turite išspręsti eilę mįslių ir galvosūkių, kad atrakintumėte duris ir atrastumėte naujas mįsles. Kiekvienas teisingas sprendimas atrakina naują mįslę, o jūs atsiduriate vienu žingsniu arčiau laisvės. Perskaitę taisyklių knygelę, komandos nariai turės patys išsiaiškinti, kaip atrodo kambariai, kokios yra juose esančios užuominos, kaip jas iššifruoti ir kaip pabėgti. Kiekvieną žaidimą galima žaisti tik kartą, nes turėsite žymėti, lankstyti ir plėšyti žaidimo rinkinio dalis.

   

  Amžius – 12 m. ir daugiau;
  Žaidėjų skaičius – 1-4;
  Žaidimo trukmė – 45-150 min;
  Taisyklių kalba: LT.
   

 • Alternatyvios prekės

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti