Sally Hepworth. Geroji sesuo

 • Sally Hepworth. Geroji sesuo

  Kaina 20.99 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Balto
 • The New York Times bestseleris

   Manęs sustabdyti Rouzei nepavyko tik vieną kartą, ir mintis apie tai, ką tąsyk padariau, mane persekios visą likusį gyvenimą.

  Fernė Kasl dirba miestelio bibliotekoje. Tris kartus per savaitę vakarieniauja su dvyne seserimi Rouze. Mokosi palaikyti socialinius ryšius. Kaip įmanydama vengia minios, ryškių šviesų ir triukšmingos aplinkos. Fernės gyvenime vyrauja griežta tvarka, sujaukti jos įprastą dienos ritmą gali būti... pavojinga.

  Rouzė Ingrida Kasl žino, kad turi pasirūpinti seserimi, – tai darė nuo vaikystės. Nuo tada, kai dar būdamos mažos mergaitės išgyveno šiurpią tragediją, Rouzė negali nuleisti nuo Fernės akių. Galbūt dėl to santuokinis Rouzės gyvenimas nesiklosto gerai, negana to, ji negali susilaukti kūdikio.

  Nors retsykiais sesers rūpinimasis Fernę varžo, ji dėkinga Rouzei ir nori atsilyginti už viską, ką ši dėl jos yra padariusi. Ji pagimdys Rouzei kūdikį. Tiesa, pirmiausia reikia rasti tėvą.

  Fernės sumanymas išjudina kruopščiai suręstus seserų gyvenimo pamatus ir į dienos šviesą išvelka tamsias paslaptis.

   Stulbinamai išmoningas ir įtampos kupinas trileris, kuriame abejoti verčia ne viena, o dvi nepatikimos pasakotojos. – People
   Puslapių skaičius: 320,  Leidimo metai: 2022-01-10, Formatas: 21,5x14,5x2,9,  Svoris: 680g. 

 • Alternatyvios prekės

  13.86 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  19.42 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  6.54 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti