Lisa Kleypas. Raudonplaukė gundytoja

 • Lisa Kleypas. Raudonplaukė gundytoja

  Kaina 15.73 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
 • Penktoji serijos „Raveneliai. Kilmingųjų aistros“ knyga

  Londono visuomenėje pasirodo temperamentingieji Raveneliai..
  Ar pavyks jiems išsaugoti savo valdas ir turtus?

  „New York Times“ bestselerių autorė Lisa Kleypas pristato kraują kaitinantį pasakojimą apie gražią jauną našlę, kuri susižavi jai pačiu netinkamiausiu vyru...

  Jauna ir graži našlė ledi Fibė Kler nepažįsta Vesto Ravenelio, bet yra įsitikinusi: jis bjaurus, negailestingas peštukas. Internatinėje mokykloje Vestas jos velionio vyro gyvenimą pavertė tikru pragaru ir už tai Fibė jam neatleis. Tačiau atvykusi į brolio vestuves ji sutinka kerintį nepažįstamąjį, kuris pažadina liepsnojančią aistrą. O tada jis prisistato ir paaiškėja, kad tai ne kas kitas, o Vestas Ravenelis.

  Vesto praeitis nuodėminga. Jis dėl to neatsiprašinėja ir nesiteisina. Tačiau, vos susipažinus su Fibe, jį užvaldo nenumaldoma trauka… o drauge prabunda kartus suvokimas, kad ši moteris jam nepasiekiama. Bet Vestas nesitikėjo, kad Fibė nėra pavyzdinga aristokratė. Jos motina – ryžtinga sienų ramstytoja, kadaise slapta susituokusi su lordu Sebastianu Sent Vincentu – pačiu nuodėmingiausiu mergišiumi visoje Anglijoje.

  Neilgai trukus Fibė nusprendžia sugundyti vyrą, kuris pažadino jos ugningą prigimtį ir suteikė neįsivaizduojamą malonumą. Ar nenumaldomos abipusės aistros pakaks praeities kliūtims įveikti?
  Tai žino tik nuodėmingoji Fibė...
   Puslapių skaičius: 352, Leidimo metai: 2021-02-11, Formatas: 21x14,5x3,  Svoris: 490g. 

 • Alternatyvios prekės

  15.17 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti