M. W. Craven. Marionetės

 • M. W. Craven. Marionetės

  Kaina 20.22
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Sofoklis
 • Kupina siužeto vingių, persmelkta sarkazmo – prarysite vienu ypu.
  Kambrijos grafystėje siautėja šiurpą keliantis serijinis žudikas, pramintas Aukotoju. Jis degina vyrus iki paskutinio kaulelio ir laidoja juos ypatingoje kapavietėje – Neolito laikus menančiuose akmeniniuose ratuose.
  Į mįslingą istoriją įpainiojamas nuo pareigų nušalintas detektyvas seržantas Vašingtonas Po. Jo vardą Aukotojas išraižo ant vienos iš aukų kūnų. Tai – proga Po dar sykį įrodyti savo įžvalgumą narpliojant sudėtingas bylas. Tačiau su kiekviena diena stiprėja pojūtis, kad kažkas jį vedžioja už nosies.
  Suvienijęs jėgas su keista, bet genialia analitike Tile Bredšou, Po prisikapstys iki pačios nusikaltimo esmės, kuri pašiurpins visus iki vieno. O kartu – atskleis tokių asmeninių paslapčių, kurios sukrės jį iki sielos gelmių ir dar labiau sustiprins beatodairišką teisingumo siekį.
  M. W. CRAVEN (g. 1968) – kriminalinių knygų autorius, baigęs socialinio darbo mokslus su kriminologijos pakraipa. Šešiolika metų dirbo probacijos pareigūnu, vėliau užėmė vadovaujamas pareigas. Gyvena Kambrijos grafystėje, pagarsėjusioje dėl daugybės priešistorinių akmeninių ratų.

  „Stulbinanti daug žadančios knygų serijos pradžia – rausitės plaukus, jei tuoj pat jos neperskaitysite.“ – Graham Smith

  „Tamsi, įžvalgi ir pritrenkianti.“ – Peter James  

  Puslapių skaičius: 352, Leidimo metai: 2022-01-31, Formatas: 21,6x14,4x3,  Svoris: 670g. 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti